Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Heureka recenze
předchozí
strana
z 12
Ověřený zákazník
Přidáno 19. 12. 2011
S prvním nákupem jsem byla spokojená
Pro:
Rychlé vyřízení objednávky a doručení zboží, přehlednost stránek
Proti:
Zatím jsem žádné neobjevila
90 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 12. 12. 2011
Vyborna komunikace, prehledne stranky.
Pro:
Prehledne stranky a rychla komunikace s prodejcem, ktery komunikuje. Nekdy se stava, ze cloveku neodepisou, i kdyz napise prosbu do poznamky.
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 05. 12. 2011
Jsem spokojená.
Nákup byl pohodný a příjemný.
Obchod bych doporučila.
Nákup byl pohodný a příjemný.
Obchod bych doporučila.
Pro:
Lehká dostupnost na internetu.
Slušná cena.
Bez běhání po obchodech.
Slušná cena.
Bez běhání po obchodech.
Proti:
Zatím nevím, nakupovala jsem poprvé a bylo to bez problémů.
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 03. 12. 2011
Obchod bych doporučila,je tam mnoho hezkých věcí pro děti.Za příznivé ceny.Velmi dobrá komunikace.
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 28. 11. 2011
e-komunikace s majitelkou je pohotova, bohuzel ma nastavene obchodni podminky, ktere neni schopna dodrzet.
Proti:
informace na webu nejsou aktualni
neserioznost vuci nakupujicimu
neserioznost vuci nakupujicimu
10 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 02. 11. 2011
V tomto obchodě se velmi dobře vybírá hračka pro jakýkoliv věk dítěte. U všech hraček je také doporučeno od kterého roku je hračka nejvhodnější. Velký výběr sortimentu.
Jsem velmi spokojena s nákupem a hlavně s komunikací. Hračky jsem si vyzvedla osobně a tady bych chtěla poděkovat paní, která mi předávala zboží, že se bez problému přizpůsobila mému času (ve večerních hodinách). S takovou ochotou se člověk moc nesetkává.
Určitě doporučuji tento obchod všem.
Jsem velmi spokojena s nákupem a hlavně s komunikací. Hračky jsem si vyzvedla osobně a tady bych chtěla poděkovat paní, která mi předávala zboží, že se bez problému přizpůsobila mému času (ve večerních hodinách). S takovou ochotou se člověk moc nesetkává.
Určitě doporučuji tento obchod všem.
Pro:
Velký výběr zboží, přehlednost
Sehnala jsem zboží, které nebylo dostupné v obchodech
Sehnala jsem zboží, které nebylo dostupné v obchodech
100 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 31. 10. 2011
Každý si vybere :)
Našla jsem zde dárek, který jsem jinde nemohla koupit (nebyl nikde k dostání)
Určitě bych ho známým doporučila.
Našla jsem zde dárek, který jsem jinde nemohla koupit (nebyl nikde k dostání)
Určitě bych ho známým doporučila.
100 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 25. 09. 2011
PERFEKTNÍ
Pro:
rychlost, příjemné jednání
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
předchozí
strana
z 12
