Dřevěná dovednostní hra VELBLOUD > varianta HRA - VELBLOUD

Dostupnost zboží: 21 dní
CENA 269,00 Kč
kus
Zábavná hra pro malé i velké hráče, která vyžaduje klidnou ruku, rozvahu a trpělivost. Cílem hry je na velblouda naložit co nejvíce nákladu. Na začátku hry si hráči rozdělí dřívka podle barev, jeden hráč znamená jedna barva. Poté se pravidelně střídají v pokládání dřívek na hřbet velblouda. Komu dřívka při pokládání spadnou, musí si je ponechat. Vyhrává ten, kdo se jako první zbavil všech dřívek.

Hra je vyrobena z přírodně ponechaného dřeva a patří do nové řady Goki nature. Hra obsahuje 60 dílů. Součástí balení je i návod ke hře. Vhodné pro děti od 5 let.

Dřevěná hračka patří do řady značky Goki nature 100% přírodní a přirozené hraní s hračkami vysoké kvality. Hračky jsou příjemné na omak, mají jednoduchý a moderní design. Tato hračka je vyrobena ze dřeva buk (světlé dřevo) a tepelně ošetřený jasan (tzv. thermowood, tmavé dřevo). Jasan thermowood vyniká svými vlastnostmi, je tvarově stálý, biologicky odolný a méně přijímá vlhkost. Dřevěná hračka nemá povrchové ošetření a je vhodná také pro alergiky a děti s poruchami imunity.