KORÁLKY - dřevěné fialovorůžové perly - 60 ks > varianta KORÁLKY fialovorůžové 60 ks

GOKI
Dostupnost zboží: 21 dní
CENA 240,00 Kč
kus
60 ks fialovorůžových dřevěných perel - korálků nejen pro tvoření s dětmi. Průměr 1,2 cm.

Všechny barevné výrobky firmy GRIMM´S jsou ošetřeny zdravotně nezávadnými mořidly a oleji, které odpovídají normě EN 71. Celá řada výrobků byla oceněna cenou „Spiel gut” a velká většina je broušena ručně, takže již opticky je na nich vidět, že nejsou masovou strojovou prací. Výrobky jsou vyrobeny ze dřeva – olše, lípa, javor a třešeň pocházejí z Evropy.
Dále firma GRIMM´S o svých výrobních uvádí: "Dřevo je přírodní surovinou, která podporuje různé smyslové vjemy a má krásnou strukturu, jednou je světlejší, jednou tmavší, tvrdé či měkké. Má různý zvuk, jednou je těžší a jednou lehké. Na dřevě se nerozmnožují bakterie.
Naše hračky mají jednoduché tvary a krásné barevné provedení. Tím podporují a vyzdvihují vlastní kreativitu dětí a dávají jim prostor pro rozvoj jejich tvořivosti.
Hračky jsou pedagogicky velice hodnotné. Jejich základ tvoří Waldorfská pedagogika, jejíž aspekty se snažíme při návrhu, vývoji a výrobě našich hraček co nejvíce zohlednit. Stále více nabývá na významu také pedagogika Montessori."